Wybierz lokalizację, aby zobaczyć ofertę dla swojego sklepu

Nie mamy sklepu w tym mieście.

Własna wędzarnia

Jesteśmy dumni z wędlin z własnej wędzarni w sklepach Intermarche. Dlaczego? Bo robimy je sami od początku do końca. Sięgnij po nasze pyszne wędliny, tradycyjnie kruche szynki oraz soczyste kiełbasy i rozsmakuj się w tradycyjnych recepturach wędlin z naszej wędzarni.

Odpowiednia selekcja

Proces wędzenia w naszych wędzarniach zaczynamy od starannego doboru produktów już u źródła. Zaopatrujemy się tylko u zaufanych dostawców, a mięso, które do nas trafia, jest zawsze najwyższej jakości. Trafiając do nas poddawane jest działaniu dymu pochodzącego z wysokiej klasy drewna wędzarniczego. Rodzaj użytego podczas wędzenia drewna, jego jakość i wilgotność mają zasadniczy wpływ na wędliny: ich smak, aromat oraz barwę. Wiemy doskonale, jak sprawić, by efekt końcowy zachwycił Cię i nie pozostawił obojętnym.

 

Zobacz listę sklepów  oferujących wędliny z własnej wędzarni

Sprawdzone receptury

Znamy się na tym co robimy – nasze wędliny przygotowywane są według sprawdzonych,oryginalnych receptur, dzięki czemu nasze produkty smakują wybornie, a przy tym swojsko. Nie zamykamy się jednak na sugestie – słuchamy naszych Klientów i w wielu sklepach Intermarché dopasowujemy receptury kiełbas czy szynek do preferencji naszych Klientów.
Sięgnij po nasze pyszne wędliny, tradycyjnie kruche szynki oraz soczyste kiełbasy i rozsmakuj się w tradycyjnych, doskonałych recepturach. Z nami przypomnisz sobie, jak naprawdę powinny smakować domowe wędliny. Postaw na jakość i świeżość – nasze produkty prosto z wędzarni w sklepie trafiają do naszych Klientów – dzięki temu są takie pyszne.
Polecamy wędliny z własnej wędzarni!

WĘDZONE SPECJAŁY

Wędzarnia Intermarché daje Ci wiele możliwości – zobacz, w jakich daniach sprawdzają się nasze wędliny.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych.

X
Rozpocznij z nami kulinarną przygodę!
Atelier Intermarché
POBIERZ w AppStore
X
Rozpocznij z nami kulinarną przygodę!
Atelier Intermarché
POBIERZ w Google Play