Wybierz lokalizację, aby zobaczyć ofertę dla swojego sklepu

Nie mamy sklepu w tym mieście.

Skontaktuj się z nami wybierając jeden z poniższych tematów

 • Masz pytania? Napisz do nas.

  Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą poniższego formularza. Każda Państwa opinia i sugestia jest dla nas cenna oraz pozwala nam podnosić jakość świadczonych usług i dostępnej oferty. Z przyjemnością również odpowiemy na Państwa pytania.

  pola obowiązkowe

  Administratorem Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane w formularzu kontaktowym dla konsumentów oraz dla celów marketingowych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche jest SCA PR Polska z siedzibą w Swadzimiu Tarnowo Podgórne ul. Św. Mikołaja 5. Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu kontaktowym przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w celu marketingu towarów i usług w Intermarche. Przysługujące Ci prawa, wynikające z przetwarzania danych osobowych oraz dodatkowe informacje zawarte są Polityce Prywatności

  pola obowiązkowe

  maksymalna waga załącznika 2MB
 • Chcesz dostarczać produkty do naszych sklepów? Napisz.

  Zachęcamy do kontaktu wszystkich producentów chcących dostarczać produkty do sklepów Intermarche, agencje marketingowe oraz inne firmy zainteresowane współpracą z nami. Wypełnienie poniższego formularza i właściwe określenie tematu kontaktu sprawi, że Państwa oferta trafi do odpowiedniego działu SCA PR Polska Sp. z o.o.

  pola obowiązkowe

  Administratorem Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail, nazwy firmy, imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu i adresu strony www kontrahenta, przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane w formularzu kontaktowym dla kontrahentów, jest SCA PR Polska z siedzibą w Swadzimiu oraz dla celów marketingowych towarów i usług oferowanych w sklepach InterMarche, Tarnowo Podgórne ul. Św. Mikołaja 5. Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu kontaktowym przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w celu marketingu towarów i usług w siebie Intermarche. Przysługujące Ci prawa, wynikające z przetwarzania danych osobowych oraz dodatkowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności

  pola obowiązkowe

  maksymalna waga załącznika 2MB
 • Chcesz sprzedać albo wydzierżawić działkę?

  W związku z ciągłym rozwojem naszej sieci stale poszukujemy nowych lokalizacji.

  Jeżeli chcecie Państwo sprzedać lub wydzierżawić działkę o powierzchni powyżej 7000m2 bądź lokal użytkowy o powierzchni powyżej 700m2 prosimy o kontakt.

  Masz dodatkowe pytania odnośnie nieruchomosci?

  W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą mailową z Działem Rozwoju IMMO Muszkieterowie Polska sp. z o.o.:

 • Chcesz przystąpić do Grupy Muszkieterowie?

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do Grupy Muszkieterów i otworzeniem własnego sklepu Intermarche wszelkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo klikając w przycisk poniżej.

  Masz dodatkowe pytania odnośnie franczyzy?

  W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji Franczyzobiorców:

 • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego często szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego grona i podjąć pracę w centrali Grupy Muszkieterów w Poznaniu oraz w pozostałych miastach w Polsce.

X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilnej
Intermarché
POBIERZ w AppStore
X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilne
Intermarché
POBIERZ w Google Play