Wybierz lokalizację, aby zobaczyć ofertę dla swojego sklepu

Nie mamy sklepu w tym mieście.

Zbieramy krew dla Polski

22 kwietnia ruszyła  jubileuszowa, 10 edycja największej kampanii na rzecz honorowego krwiodawstwa w Polsce „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej wspólnie przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż.  W 9. wcześniejszych odsłonach akcji udało się zebrać łącznie ponad 13 600 litrów krwi od blisko 40 200 dawców, co pozwoliło na przeprowadzenie wielu zabiegów i operacji ratujących życie. Tym razem liczymy, że będzie podobnie!

Ambulanse Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i krwiolecznictwa, stacjonować będą przed sklepami sieci Intermarché i Bricomarché w 106 polskich miejscowościach. W każdym znajdzie się specjalistyczny sprzęt medyczny pozwalający na bezpieczne pobieranie krwi oraz lekarz, który zadba o bezpieczeństwo krwiodawców.

Sprawdź kiedy akcja będzie miała miejsce w Twoim mieście!

Zobacz szczegóły

Zrównoważony rozwój jest dla nas ważny!

Opublikowaliśmy trzeci raport podsumowujący dotychczasowe działania całej Grupy Muszkieterów na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zobacz, jakie działania podejmowaliśmy w 2015 r., by chronić otaczające nas środowisko naturalne oraz co planujemy w kolejnych latach.

Nasze działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu wynikają z szerszej strategii Grupy realizowanej we wszystkich krajach, w których obecni są Muszkieterowie tj. we Francji, Belgii, Portugalii oraz Polsce.

Zobacz, co planujemy w ciągu najbliższych kilku lat, by zadbać o nasze otoczenie. Na naszej liście znajdują się m.in. plan zmniejszenia zużycia energii w ramach całej Grupy o 30% do 2020r (w porównaniu do 2014 r.) oraz zwiększenie udziału energii ze źródeł odnawialnych.

 

Zainspiruj się i pomyśl, jak Ty możesz również zadbać o otaczające nas środowisko!

Pobierz raport cz.1
Pobierz raport cz.2

Każdy ma prawo do radości na co dzień

  • action photo
  • action photo
  • action photo
  • action photo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych.

X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilnej
Intermarché
POBIERZ w AppStore
X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilne
Intermarché
POBIERZ w Google Play