Wybierz lokalizację, aby zobaczyć ofertę dla swojego sklepu

Nie mamy sklepu w tym mieście.

Najważniejsza kobieta w moim życiu to…

Grupa Muszkieterów od 10 lat realizuje kampanię bezpłatnych badań mammograficznych „Muszkieterowie dla Polek”. W ramach akcji stworzyliśmy film edukacyjny „Najważniejsza kobieta w moim życiu to…”, w którym to przypadkowo spotkane osoby zachęcają najważniejsze dla nich kobiety do regularnych badań mammograficznych.

Każdy z nas ma w swoim życiu kobietę, która jest dla niego ważna, może to być babcia, mama, córka, żona, dziewczyna, narzeczona, przyjaciółka lub ciocia. Poprzez realizację filmu chcieliśmy uświadomić Polkom jak cenne dla najbliższych jest ich zdrowie i życie. Właśnie dlatego poprosiliśmy różne osoby spotkane w parku, by to one przekazały bliskim kobietom, że regularne badania są ważne i mogą uchronić ich życie.

Bezpłatne badania realizowane w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek” skierowane są głównie do Pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały mammografii. W tej grupie wiekowej obserwowana jest największa zachorowalność na raka piersi. Panie w pozostałych grupach wiekowych mogą przebadać się za opłatą w wysokości 80 zł.

Od 2008 roku  w ramach kampanii Grupy Muszkieterów przebadało się 45 tysięcy Polek.

Zobacz film

Zbieramy krew dla Polski

22 kwietnia ruszyła  jubileuszowa, 10 edycja największej kampanii na rzecz honorowego krwiodawstwa w Polsce „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej wspólnie przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż.  W 9. wcześniejszych odsłonach akcji udało się zebrać łącznie ponad 13 600 litrów krwi od blisko 40 200 dawców, co pozwoliło na przeprowadzenie wielu zabiegów i operacji ratujących życie. Tym razem liczymy, że będzie podobnie!

Ambulanse Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i krwiolecznictwa, stacjonować będą przed sklepami sieci Intermarché i Bricomarché w 106 polskich miejscowościach. W każdym znajdzie się specjalistyczny sprzęt medyczny pozwalający na bezpieczne pobieranie krwi oraz lekarz, który zadba o bezpieczeństwo krwiodawców.

Sprawdź kiedy akcja będzie miała miejsce w Twoim mieście!

Zobacz szczegóły

Każdy ma prawo do radości na co dzień

  • action photo
  • action photo
  • action photo
  • action photo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych.

X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilnej
Intermarché
POBIERZ w AppStore
X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilne
Intermarché
POBIERZ w Google Play