Wybierz lokalizację, aby zobaczyć ofertę dla swojego sklepu

Nie mamy sklepu w tym mieście.

Intermarche wycofuje jaja z chowu klatkowego

Podjęliśmy decyzję o stopniowym wycofywaniu z obrotu jajek pochodzących od kur z chowu klatkowego oznaczanych kategorią „3”.
W 2025 r. będziemy sprzedawać tylko jaja pochodzące z chowów alternatywnych (kategorie 0, 1 i 2). Podjęliśmy taką decyzję z troski o dobrostan zwierząt i oczekiwania naszych Klientów w tej sprawie.

W 2025 r. wszystkie oferowane w naszych sklepach jaja (marki własne: Top Budget, Paturages, Z Naszej Zagrody i marki krajowe) będą pochodziły z chowów alternatywnych. Zmiany wprowadzać będziemy stopniowo, aby umożliwić branży rolnej dostosowanie się do nowych wyzwań.

Kolorowe wakacje z muszkieterami

Już po raz drugi w ramach Fundacji Muszkieterów organizujemy wyjazdy na wakacje dla niemal 1000 dzieci, które pochodzą z niezamożnych rodzin lub domów dziecka, a pomimo wielu trudności wykazują się wzorową postawą w szkole. W tym roku dzieci pojadą na wakacje do jednego z 3 ośrodków w Dźwirzynie, Murzasichle lub Sierockiem.

Przyłącz się do akcji – kup charytatywną torbę Fundacji Muszkieterów w sklepach Intermarche i pomóż dzieciom wyjechać na ich pierwsze wakacje!

Pokoloruj z nami Świat Małych Muszkieterów!

 

Każdy ma prawo do radości na co dzień

  • action photo
  • action photo
  • action photo
  • action photo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych.

X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilnej
Intermarché
POBIERZ w AppStore
X
Przeglądaj gazetki w aplikacji mobilne
Intermarché
POBIERZ w Google Play